Targi Baby Boom 2018

Dzień dobry. Targi Baby Boom w statystyce. Przez dwa dni targów odwiedziło nas 1015 gości. Swoją ofertę prezentowali producenci i wystawcy w łącznej liczbie 55. Wydarzeniem targów była obecność gościa targów Pana Pawła Zawitkowskiego – fizjoterapeuty specjalizującego się w terapii neurorozwojowej. Jego wykłady i warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem a dodatkowym pytaniom uczestników nie było końca. Wykładów i warsztatów łącznie oferowaliśmy 7. Powierzchnia wystawiennicza to 1200 m².

 

Główna działalność firmy to organizacja targów: Targi Baby Boom, Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, Targi Zdrowia w Naturze.

Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa lubuskiego   oraz w strefie przygranicznej. Nasze Targi dają możliwość udziału producentom, usługodawcą, szkoleniowcom z całego kraju. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi oraz wszystkimi mediami. Zapewnia to efektywną reklamę organizowanego przedsięwzięcia. Nasza działalność to 26 letnie doświadczenie organizacyjne.

Ciekawie? Naszym zdaniem tak. A to nie wszystko… Zapraszamy.

 

Targi Baby Boom to:

Strefa wykładów i warsztatów - Akademia Pawła Zawitkowskiego

 

Strefa Ruchu - joga dla mam z dziećmi, pilates dla pań po porodzie

 

Strefa zakupów , wszystkie produkty dla dzieci

 

Strefa Zabawy: piknikowy plac zabaw dla dzieci...i inne atrakcje łącznie z przedstawianiem wystawców i prezentacją produktów.

 

Ciekawie? Naszym zdaniem tak. A to nie wszystko…Zapraszamy

NASZ ZESPÓŁ

Beata Tojza

 

Sylwia Stefańczak

 

Wanda Świdzińska

TARGI BABY BOOM to miejsce dla Twoich dzieci,

Ciebie i Twojej rodziny!!!